Vítejte v MEGASTRU

Jsme specialisté na gastronomii a profesionálové s technickými znalostmi ve strojírenském a elektrotechnickém oboru, který je podle našeho názoru v oblasti moderní gastronomické techniky velmi důležitý z hlediska pokroku. Neustále zpracováváme informace všech odborníků, kteří denně používají námi dodávané výrobky a technologie, přenášíme je do projektů a neustále inovujeme veškeré naše postupy. Již od roku 2003 jsme vyhledávaným partnerem nejen pro gastronomické provozy, ale i firmy dodávající technologické celky. Dlouhodobě investujeme do zlepšování výrobních procesů, školení našich zaměstnanců, do rozšiřování strojního a vozového parku a kultivace vnitřního i vnějšího prostředí firmy. Neustále rozšiřujeme náš tým odborníků, do výrobního programu zařazujeme nové typy výrobků. Vytvořili jsme nový e-shop s ještě širší nabídkou gastronomického zboží. Své dobré jméno budujeme na kvalitních službách, na čemž teamově spolupracují všichni zaměstnanci.

Poskytujeme odborné služby v oblasti gastronomie. Naši vyškolení pracovníci pomáhají jak při navrhování nového provozu, tak při doplnění stávajícího. Svými zkušenostmi pomáhají při výběru technologie v závislosti na druhu a kvantitě upravovaných pokrmů.

Zabezpečíme a provedeme dodávku, instalaci a odborné technické proškolení i kuchařský trénink obsluhujícího personálu. Naši klienti se mohou spolehnout i na nabídku výhodného způsobu financování.